X

SİNPAŞ AQUA MANORS

Proje Hakkında


*AQUA  MANORS*

           172 bin metrekarelik çok büyük bir alan üzerinde villaların ağırlıkta olduğu Aqua Manors sadece 326 ev olmak üzere, 134 adedi villa, 192 adedi ise Recidence executive daireden oluşuyor.

           Projede iki tip mimari kullanılmış.

           Bunlardan biri 11 bloktan oluşan Recidence’larda yer alan executive daireler. Executive dairelerin en büyük özelliği, sade, yalın ve modern mimarisi. Residence Blokların girişinde yer alan lobi, dairelere giriş-çıkış kontrolü dışında, babysitting, refakat, eczane, kuru temizleme, çamaşır servisi, ev bakım servisi, kargo, resepsiyon vb. hizmetleri de karşılayacak şekilde organize ediliyor. 145 metrekare ile 333 metrekare arasında 8 farklı ev seçeneği bulunan recidence’larda büyük ortak havuzlar, geniş balkon, dublekslere özel bahçe, şömine ve barbekü arasında yer alıyor.

          Villa Grand ve Villa Manor’lar..
          Aqua Manors projesinin ağırlık noktasını oluşturan villalarda ise VİLLA GRAND ve VİLLA MANOR olarak iki ayrı seçenek sunuluyor.

          Villa Grand 358 metrekare büyüklüğünde. Hobi salonundan, kapalı yüzme havuzuna, sauanayakış bahçeli mutfağından , ebeveyn süitine, açık havuz ve muhteşem bahçe manzarasını içerdeyken bile hissettiren salonuna kadar detaylarda bile konforu sonuna kadar yaşatacak şekilde dizayn edildi.

         Villa Manor 280 metrekare. Villa Grand’ın hem açık hem kapalı yüzme havuzu mevcut iken, Villa Manor’un açık yüzme havuzu var. 65 metrekare net salonu bulunan villa, tıpkı Villa Grand gibi kendine özel bahçesi, kış bahçeli mutfağı, saunası, muhteşem ebeveyn süiti ve yine detaylarda yakaladığı çözümlerle çok başarılı planlandı ve gerek Villa Grand, gerekse Villa Manor geçtiğimiz kampanya döneminde bizleri doğru bir proje yaptığımıza bir kez daha inandıracak kadar büyük ilgi gördü.

         Sosyal Tesis ve Yeşil Alanlar:

         Aqua Manors’un en önemli avantajlarından biri, çok büyük bir alan üzerine az sayıda konutun yapılandırılması ve ağırlıklı olarak villalardan meydana geliyor olması. Tabi bu da mükemmel bir peyzaja, özel-ortak havuzlara ve göletlerin oluşumuna imkan veriyor. Site çevresindeki yeşil alan ve göletlerin yüzölçümü 2000 metrekare. Blue Centrum adını verilen, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, fitness center, cafe, alışveriş merkezi bulunan sosyal tesis tüm sitenin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verecek şekilde planlandı. Ayrıca tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları böyle bir projede doğal olarak yer alan spor alanları.