X

Proje Hakkında


 

Selçuklu Vadi Hakkında

Selçuklu Vadi - Sancaktepe; ilk teslim tarihi Haziran 2017 olan, 105.000m² inşaat alanına sahip 29.000 m²’ye yerleştirilmiş, 8 bloktan ve 439 daireden oluşmaktadır.

Bölgeye getireceği yaşam standartlarıyla, Sancaktepe'nin göz bebeği konumundadır. Ulaşım kolaylıkları ve bölgesindeki yatırımlarla değerine değer katan Selçuklu Vadi Projesi, doğayla dost bilinçli yapılaşmanın sembolü durumunda olacağına inanmaktayız. İyi tasarlanmış ferah yaşam alanlarını barındıran Selçuklu Vadi; hayatı huzur ve mutlulukla yaşamayı, masalları gerçekleştirmeyi bilenler tüm bunların anahtarına bu proje ile kavuşuyor...

Selçuklu Turizm ve İnşaat A.Ş. tasarımlarında, çevresel faktörleri ve bulunduğu yerin canlı eko-sistemine karşı sorumluluklarının bilincinde bir çalışma anlayışını yapılarına yansıtmaktadır. Proje içerisinde oluşturulan estetik anlayışını, yeşil alan ve su dengesini vadi konseptine uygun biçimde, çevresel sorumluluk bilinciyle değerlendirmiştir. Selçuklu Vadi sakinlerine, sosyal bir deneyim için gerekli tüm unsurları doğayla dost ve bilinçli yapılanmanın örnek projesi olarak sunmaktadır.

İstanbul’un en yüksek oksijen oranı sahip Aydos Tepesi'nde Selçuklu Vadi'de ev sahibi olmak; pencerenizden evinize muhteşem yeşil tonları ve sağlıklı havasıyla şehrin içinde bir ormanda yaşam sürmektir.

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma: Selçuklu Turizm ve İnşaat

Proje Tipi: Daire 
Konut Tipleri: 1+1 , 2+1 , 3+1 
Metrekare Alanı: 70 - 204 m2
Teslim Tarihi: Mayıs 2017 
Adres: İstanbul - Sancaktepe

  • Şirket: Selçuklu İnşaat
  • Ünite Tipi: Daire
  • m² aralığı: 74.04 - 191.99
  • Ünite sayısı: 439
  • Proje alanı: 105.000 m²
  • Arsa Alanı: 29.000 m²